implantai

Odontologijos klinikos „Odontėja“ specialistai, kalbėdami apie dantų netekimą, pamini, jog tai jautri tema. Jei nuskilo gerai matomas dantis, gali būti nemalonu. Tačiau gera žinoti, jog esama būdų, kaip jį atkurti. Plačiau galite žiūrėti apsilankę https://odonteja.lt/dantu-protezavimas/, o tolesnėse pastraipose aptarsime, kodėl kasdienėse situacijose svarbu burnos ertmės tvarkingumas.

Psichologinė būsena – šie žodžiai pasitelkiami kalbant apie įvairias situacijas. Netekus danties (ar dantų) ne tik išvaizda pakinta, bet ir viduje kažkas kirba. Norisi kuo greičiau susitvarkyti, nuvykti pas odontologą, kad šis pateiktų galimus atkūrimo variantus. Gera pasakyti, jog dantų protezavimas išsprendžia ne vieną problemą. Tiksliau, problemą sprendžia gydytojai, pasitelkę kruopščius metodus.

Daugeliu atveju psichologiniai dalykai svarbesni, jei dantis nulūžo matomoje vietoje. Jei tai kuris nors šoninis, beveik nematomas dantis, reaguojama ramiau. Vis dėlto aktualu susitvarkyti ne tik estetiniais, bet ir sveikatos sumetimais. Vienas iš aktualių ir tikėtinų aspektų: jei burnoje mažai dantų, prasčiau sukramtomas maistas, tad galimos virškinimo problemos.

Rūpi pasirodyti odontologui, kad šis įvertintų būklę ir pateiktų optimaliausius gydymo variantus. O tuomet grąžinama ne tik estetika, bet ir patogumas, pasitikėjimas savimi. Būtent pastarojo gali pristigti, jei burnoje ne visi dantys.

Beje, dar keletas žodžių…

  • Protezų yra įvairių, pradedant vardyti nuo išimamų ir neišimamų. Konkretaus varianto pasirinkimas priklauso nuo įvairių dalykų, tokių kaip skiriamos lėšos ar procedūros trukmė.
  • Dantų atkūrimas anaiptol nėra naujovė, tad gydytojų patirtis ne iš piršto laužta, o tikra ir labai tvirta.
  • Tai nėra skubotas sprendimas. Taip, visi nori greito rezultato, bet kartais kokybę reiškia kantrybė.
  • Galima teigti, kad šiuolaikinė odontologija yra draugiška pacientams. Vadinasi, nereikėtų pernelyg įsibaiminti. Be to, gydytojai nemeluoja; jie sako tiesą, supažindina su gydymo eiga.

Šios ir kitos mintys išties svarbios norint suprasti, kad paskirtis viena – padėti. Taip pat suprantama, jog yra skirtingų pasirinkimų. Kitaip tariant, jei kas netinka, odontologas veikiausiai pasiūlys alternatyvą.

O apskritai… yra problema, yra ir sprendimas. Tai prasmės nestokojanti frazė, ypač atsiskleidžianti, kai specialistas ima vardyti, kokiais būdais įmanoma atstatyti trūkstamus dantis. Nauji patys neatauga (deja), bet specialistai stengiasi maksimaliai, o rezultatas – vertas nuoširdžios šypsenos.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *