paminklaiKetinate užsakyti kapaviečių tvarkymo paslaugas, bet labiausiai neramina kiek kainuos paminklai bei jų montavimas? Jums būtina žinoti, kad paminklų gamybos ir montavimo kainos kiekvienam užsakovui gali kainuoti skirtingą sumą. Priklausomai nuo pasirinktos įmonės, kiekvienas klientas moka skirtingas kainas dėl darbų apimties ir paslaugų teikėjų nustatomų įkainių. Tai reiškia, kad vieni paminklų gamintojai nustato didesnes, o kiti – mažesnes kainas. Taip pat reikia paminėti tai, kad paminklų gamybos kainos dažnai skaičiuojamos neįtraukiant montavimo darbų. Kiekvienas darbas turi būti derinamas individualiai, o jeigu jums reikia būtent visų paslaugų, tai tuomet pateikite detalią informaciją paslaugų teikėjams, jog jie žinotų apie kokios apimties darbus eina kalba.

Paminklai gali būti montuojami skirtingomis kainomis.

Labai svarbu pabrėžti, kad derinant paminklų montavimo kainas, jums teks nurodyti informaciją kur jie turės būti statomi. Jeigu paminklų gamintojui teks vykti į visai šalia esančias kapines, tai nemaža tikimybė, kad montavimo darbai nekainuos daug. Tačiau, jeigu visus montavimo darbus teks atlikti toli esančiose kapinėse, tai tuomet kaina išauga. Taip yra dėl to, kad visi paslaugų teikėjai paslaugų įkainius nustato atsižvelgdami į laiko bei kitas sąnaudas. Jeigu teks vykti toli, tai logiška, kad kelionės išlaidos bus didelės ir dėl to klientas turės mokėti didesnę kainą. Žinoma, jūs turite galimybę atsiimti paminklą ir jį montuoti patys.

Kapaviečių tvarkymo ir paminklų gamybos darbai derinami atskirai.

Reikia pabrėžti, kad kiekvienos paslaugos įkainis derinamas atskirai. Tai reiškia, kad sutarus paminklų gamybos kainas, jums teks iš naujo derinti užsakymą dėl kapaviečių tvarkymo. Pirmiausia jums teks nurodyti informaciją kokio paminklo jums reikia. Jeigu tai bus standartinis t.y. siūlomas iš katalogo, tai mokėsite mažiausią kaina, bet jeigu tai bus unikalus paminklas, tai už jo gamybos darbus mokėsite žymiai daugiau. Kas liečia kapaviečių tvarkymo darbus, tai čia kainos nustatomos atsižvelgiant į kliento pateikiamų darbų sąrašą. Kuo jų bus daugiau, tuo didesnį įkainį taikys paslaugų teikėjas. Verta pabrėžti, kad ne visi paminklų gamintojai siūlo kapaviečių tvarkymo darbus, todėl juos jums gali tekti užsakyti jau iš kitų įmonių ar privačių asmenų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *