Būsto įsigijimo Lietuvoje paslaugos Emigrantai, svajojantys apie galimybę įsigyti namus Lietuvoje, gali rinktis iš gan plačios kredito teikėjų pasiūlos. Būsto įsigijimo Lietuvoje paslaugos atitinka individualius pirkėjų poreikius, vertinant jų finansinę situaciją ir galimybes. Tiesa, finansininkai ragina nepriimti skubotų sprendimų ir visų pirma racionaliai įvertinti visas perspektyvas, paskolos suteikimo privalumus ir trūkumus. Jei esate tikri, kad paskola netaps sunkia finansine našta, turite rinktis patikimą kredito teikėją, kuris atitiks jūsų lūkesčius ir pasiūlys konkrečiai jums priimtinas paskolos suteikimo sąlygas.

Kodėl verta pirkti būstą Lietuvoje?

Nekilnojamojo turto ekspertai teigia, kad vienas aktualiausių klausimų emigrantams – ar verta pirkti būstą Lietuvoje, ar geriau įsikurti svečioje šalyje? Atsakymas priklauso nuo individualios situacijos ir pirkėjo ryšio su gimtine. Vis dėlto, praktika rodo, kad daugelis emigrantų svajoja apie galimybę sugrįžti į tėvynę, o gyvenimas užsienyje susijęs su didesniu ar mažesniu diskomfortu. Jei norite pirkti būstą Lietuvoje, tačiau nesate pasiruošę čia grįžti nuolatiniam gyvenimui, verta pagalvoti apie būsto nuomą – tai patogus sprendimas, kuris padeda „įdarbinti“ nekilnojamąjį turtą, be to, taip galite lengviau grąžinti pasiskolintus pinigus. Verta iš anksto pasidomėti šiandienine nekilnojamojo turto rinka ir būstų pasiūla. Turite būti tikri, kad rasite namus, kurie atitiks jūsų ir jūsų šeimos norus ir gyvenimo būdą. Žinoma, jei jaučiatės gerai svečioje šalyje ir apie grįžimą į Lietuvą net negalvojate, būsto pirkimas tėvynėje neturės jokios realios naudos, priešingai, gali tapti įvairių finansinių problemų priežastimi.

Patogios sąlygos skolintis

Emigrantams siūlomos itin palankios galimybės skolintis. Atsižvelgiant į dirbančiųjų užsienyje poreikius, paskolos dokumentai sutvarkomi per itin trumpą laiką, be to, numatomos konkrečiam pirkėjui tinkamos paskolos suteikimo sąlygos ir terminai, racionalus palūkanų dydis. Dalis kredito teikėjų siūlo būsto administravimo paslaugas ir aktyvią pagalbą butą nuomojant, kol pirkėjas sugrįžta nuolatiniam gyvenimui. Apsilankykite Namailietuvoje.lt ir susisiekite su konsultantais. Tai itin patogus sprendimas emigrantams, padedantis taupyti laiką ir įvertinti kelių kredito teikėjų bei komercinių bankų pasiūlymus. Jums tereikia pateikti vieną paraišką, o bendrovės konsultantai anonimine forma išsiųs ją kredito teikėjams, kad galėtų jums pateikti visus aktualius pasiūlymus, t. y., įvertinę pasiūlą ir skirtingų bendrovių sąlygas, galėsite priimti jūsų situacijoje patrauklausią sprendimą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *