Tinkama burnos ertmės priežiūra

Šiais laikais gana daug ir danai kalbama apie burnos higieną. Svarbiausia, kad informacija akcentuojama ne tik vaikams, tačiau ir suaugusiems asmenims, kurie savo burnos ertmei skiria gana mažai dėmesio. Stomatologai Kretingoje tikina, kad vis daugiau ir vis jaunesni asmenys skundžiasi labai rimtomis burnos ertmės ligomis. Deja, to rezultatas gali būti net ir dantų netekimas. Žinoma, patogu tai, jog šiais laikais papratus dantukus galima paversti dirbtiniais, tačiau kuomet galima bandyti išsaugoti nuosavus – tai ir reikėtų daryti.

Odontologai Kretingoje pateikia kelis paprastus patarimus, kurie garantuoja, jog rūpinimasis bus ertme bus kur kas paprastesnis ir tuo pačiu būsite tikras, kad neturėsite rimtų sveikatos problemų.

  • Pirmiausia rekomenduojama kuo atidžiau rinktis dantų šepetuką, kadangi blogas šepetukas visiškai neatlieka jam paskirtos funkcijos. Labai geras pasirinkimas – elektriniai dantų šepetukai. Jie puikiai atiteka jiems paskirtą darbą, veikia kokybiškai, nėra brangūs.
  • Burnos skalavimo skystis yra ne tik labai rekomenduojamas, tačiau net ir būtinas. Jis pašalina nešvarumus iš ten, kur pasiektų dantų šepetuku yra labai sunku. Asmenims, kuriems auga protiniai dantys skalavimo skystis yra BŪTINAS.
  • Taip pat siūlome nepamiršti, kad labai svarbu dantis valyti bent jau dvi minutes. Daugelis mūsų dantukus valo vos 10 sekundžių. Per tą laiką nepavyks pašalinti net ir mažos dalies apnašų, kurios kaupiasi ant dantukų. Taigi, siūlome dantų valymo procesą padaryti kuo ilgesniu.
  • Žinoma, taip pat reikia nepamiršti, kad tinkama mityba gali garantuoti ir kur kas gražesniu dantukus. Svarbiausia kuo mažiau saldumynų ir taip pat kuo mažiau kito nesveiko masto, kuris gali trukdyti Jūsų dantukams puikiai atrodyti.
  • Labai svarbu nepamiršti, ka reikia rūpintis ne tik dantukais, tačiau taip pat ir visa burnos ertme. Valykite ne tik dantis, tačiau ir liežuvį bei žandukus. Tik tokiu atveju pavyks pašalinti didžiąją dalį mikroorganizmų, kurie ir sugadina mūsų dantis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *