Pasižiūrėkite į Vilnių ar kitą didmiestį iš oro. Tiesiog per Google Žemėlapius arba Maps.lt. Pamatysite, kad miesto pakraščiuose yra dėžučių miesteliai. Tai keisti statiniai – metaliniai garažai, sustatyti kvartalais. Tai sovietinis palikimas, tačiau tuose garažuose yra tai, ko reikia automobilių supirkėjams – senų nenaudojamų automobilių.

Automobilių supirkimas – klestintis verslas visoje Europoje. Ne be lietuvių nuopelno. Europoje automobilių supirktuvės dėl lietuvių automobilių prekeivių, o Lietuvoje, dėl jau nebevažiuojančių tų pačių automobilių. Visi patenkinti – ir supirkėjai ir pardavėjai.

Jei turite nevažiuojantį arba seną automobilį, neieškokite sau rūpesčių – tiesiog paskambinkite supirkėjams ir jie padarys viską už jus. Atvažiuos iki kiemo ar garažo ir patys pasiims nevažiuojantį automobilį. Jei jis dar važiuoja, galima nuvaryti į supirktuvę, kur jis bus apžiūrėtas ir įvertintas.

Automobilių supirkėjai už automobilius atsiskaito iškarto, išregistruoja, viską padaro, kad tik pardavėjui daugiau nebekiltų jokių rūpesčių. Sveiki, ačiū ir viso gero… Bendravimas su supirkėjais yra aiškus, trumpas ir konkretus.

Automobilių supirkimo kaina svyruoja priklausomai nuo automobilio pagaminimo metų, markės, modelio, būklės, išvaizdos. Kada automobilių supirkimas jums reikalingas?

  • Kai turite sudaužytą autoįvykyje automobilį ir nebenorite jo remontuoti. Tokį automobilį supirkėjai patys paima nuo gatvės arba iš stovėjimo aikštelės ir išsiveža į savo teritoriją. Dažniausiai toks automobilis išrenkamas dalimis arba parduodamas, kaip metalo laužas.
  • Kai turite labai seną automobilį. Tada supirkėjai jį veža į metalo laužą. 9 iš 10 atvejų. Kam gali prireikti seno Moskvičiaus dalių?
  • Kai turite automobilį, kuris greičiausiai neatitinka techninių reikalavimų ir nebenorite į jo remontą investuoti. Visi sugedę automobiliai yra kruopščiai patikrinami, kai kurios jų dalys gali būti parduodamos, tačiau dauguma keliauja į metalo laužą.

Iš ko uždirba tie supirkėjai, jei patys paima ir išsiveža metalo laužu virtusią mašiną ir dar primoka kelis šimtus eurų? Dažniausiai automobilis yra išardomas, jo dalys įvertinamos. Jei jos geros, keliauja į autolaužyną, kur laukia savo pirkėjo. Jei dalys niekam tikusios, jos perduodamos į metalo laužą. Kai kurioms detalėms utilizuoti reikalingos specialios paskirties gamyklos, tas supirkėjai rūpinasi ir nenaudingų medžiagų ir detalių utilizavimu. Kai kur mokami pinigai, tad uždirbama šiek tiek ir čia. Verslas nėra itin pelningas, nes visada supirkėjai rizikuoja gauti metalo krūvą vietoj dar važiuojančio automobilio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *