Deprecated: is_staging_site yra nebenaudojama nuo 3.3.0 versijos! Geriau naudokite in_safe_mode. in /home/rasytoja/domains/internetstudio.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Ar santykiuose reikia turėti asmeninius pinigus? - Internetstudio.lt
Deprecated: is_staging_site yra nebenaudojama nuo 3.3.0 versijos! Geriau naudokite in_safe_mode. in /home/rasytoja/domains/internetstudio.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Santykių pradžia daugeliui porų yra įtempta, o tai ypač atsispindi kaip apsigyvenama kartu. Dažnais atvejai, didžiules problemas poros patiria tuomet kai kalba pasisuka apie finansus. Kai kurios poros yra nusistačiusios, kad visi pinigai turi būti bendri, nepaisant to, kas ir kiek uždirba. Tačiau, ar toks modelis apskritai yra teisingas? Ar reikia poroje turėti savo asmeninius pinigus? Šiuo atveju, pažiūrėkite iš tos pusės, kad kiekvienas iš partnerių turėtų savo asmeninius pinigus nepaisant to, kad yra bendras biudžetas. Kodėl to reikia ir kodėl nereikėtų to vengti – atsakoma žemiau.

Iš pradžių reikėtų pažvelgti į esamas situacijas. Kaip jau minėta, kai kurios poros nori, kad visi pinigai būtų bendri nepaisant to kas daugiau uždirba. Kodėl toks modelis yra neteisingas? Atsakymas yra paprastas – dėl tos pačios priežasties kodėl komunizmas yra blogis. Koks bus tolimesnis kelias – žinoma iš komunizmo pavyzdžių, kuris baigėsi griuvimu. Tas pats gali būti ir su santykiais. Supraskite, kad jeigu vienas iš partnerių įneš didesnį indėlį, o kitas mažesnis, tuomet tik laiko klausimas, kuomet tas uždirbantis daugiau pradės justi neteisybę. Tuo labiau, jis pradės jausti pyktį, kuomet jam bus aiškinama, kad jis privalo atiduoti savo pinigus nepaisant to, kad kitas partneris uždirba gerokai mažiau. Trumpai tariant, iš karot bus jaučiamas spaudimas, o taip pat – bandymas išnaudoti antrąją pusę. Tad, jeigu seksite komunizmo pavyzdžiu, kad nesvarbu, kas kiek uždirba, bet svarbu, kad abu gautų vienodą naudą, tuomet tik laiko klausimas kada tokie santykiai žlugs.

Turėti asmeninius pinigus yra būtina ir dėl kitų priežasčių. Viena jų yra daug paprastesnė – asmeniniai poreikiai. Tarkime, norite nusipirkti apatinius (norvegiškai – BH), tai negi turėsite dėl to atsiklausti antrosios pusės? Negi turėsite prašyti leidimo juos įsigyti? Tai atrodo labai kvaila.

Dovanos irgi yra viena priežasčių kodėl reikia turėti ir asmeninių pinigų. Juk nepirksite tų dovanų prieš tai atsiklausdami antrosios pusės? Tai nebebus jokia staigmena. Tad, jeigu galvojate, kad visi pinigai turi būti bendri, būti iš naujo įvertinkite tokį modelį ir galimas tokio modelio pasekmes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *