Moderniame pasaulyje vis daugiau žmonių pradeda kalbėti apie magijos pasaulį, astronomiją, astrologiją, numerologiją bei kitus, pseudo dažnai vadinamus, mokslus, kurie padeda geriau suprasti pasaulį. Paradoksas, tačiau kuomet viską galima paaiškinti moksliškai – žmonės vis labiau žiūri į paranormalius reiškinius. Štai net ir vardas turi galią kontroliuoti žmogaus gyvenimą. Bent jau taip sako asmenys turintys specialių galių. Jeigu jūsų berniuko darbas yra Irmantas, Rimas, Tomas, Martynas, Lukas… gali būti, kad vaikas yra apdovanotas.

Pasąmonėje gyvenančios emocijos

Dažniausiai vardas yra neatsiejamas nuo gyvenamosios vietos, nuo kultūros, galiausiai, nuo tėvelių požiūrio į vaikutį, kuris greitai ateis į šį pasaulį. Vien todėl vaikas iškart gauna tam tikrą emblemą su kuria turi gyventi visą gyvenimą. Neveltui suteikdami vardą tuo pačiu mes suteikiame ir likimą. Na, galbūt ne visą, tačiau tam tikra prasme vardas turi galia kontroliuoti vaikučio emocijas, psichiką ir net jo charakterio bruožus. Akivaizdu, kad vardo pasirinkimas yra labai svarbus. Ir anksčiau mūsų minėtas Tomas, Lukas, Irmantas, Rimas ir kiti vardai turėtų būti paanalizuoti giliau. Naudinga net išsiaiškinti vardų reikšmes, kurios dažniausiai pateikiamos specialiuose žodynuose.

Ar visada mandriau yra geriau?

Dažniausiai daug apie vardus žinantys asmenys rekomenduoja vengti labai skambių vardų, kurie dažniausiai mūsų ausiai labai egzotiški. Akivaizdu, kad vardus mes dažniausiai renkamės pagal kultūrą, kuri mus supa. Tokiu atveju užsitikriname, kad vaikutis bus mūsų visuomenės dalis. Pasirinkdami labai neįprastus vardus, kuriuos dažnai išgirstame per TV laidas ir serialus – mes uždedame vaikučiui štampą, kurį jam gali būti sunku nusimesti. Nors šiais laikais pasikeisti vardą nėra labai sunku, tačiau geriau iškart įdėti tokį, kad vaikui nekiltų nereikalingos problemos. O ką jau kalbėti apie tai, kad egzotiškas, neįprastas vardas gali iššaukti net ir patyčias.

Daugelis ieškodamas vardo sutelkia labai daug laiko ir dėmesio. Ir daro teisingai, kadangi vaiko vardas gali nulemti jo likimą. Labiausiai rekomenduojame rinktis tradicinius ir puikiai Lietuvoje įsišaknijusius vardus. Tokiu atveju nebus ir jokių netikėtumų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.