Šaltinis: https://pixabay.com/photos/robot-vacuum-cleaner-robot-machine-3786243/

Kiekvienuose namuose yra būtiniausi daiktai: skrudintuvas, kavos virimo aparatas ir mikrobangų krosnelė. Tačiau yra daugybė kitų prietaisų, kurie gali palengvinti jūsų gyvenimą ir padaryti jį malonesnį. Štai keli naudingi namų įtaisai, apie kuriuos galbūt nežinojote.

 1. Vandens filtravimo sistema. Ją galima sumontuoti po virtuvės kriaukle ir ji filtruoja iš čiaupo bėgantį vandenį. Tai puikiai padeda iš vandens pašalinti priemaišas, be to, gali padėti sutaupyti pinigų perkant vandenį buteliuose.
 2. Oro drėkintuvas. Tai ypač naudinga žiemą, kai oras sausas ir gali sukelti kraujavimą iš nosies bei statinę elektrą. Drėkintuvas į orą prideda drėgmės, todėl juo patogiau kvėpuoti.
 3. Oro valytuvas. Jis padeda iš namų oro pašalinti alergenus, dulkes ir kitas daleles. Tai gali būti ypač naudinga, jei jūs arba kas nors iš jūsų šeimos narių yra alergiškas. Tai tik trys iš daugelio naudingų įtaisų, kuriuos galite naudoti savo namuose. Šiek tiek pasidomėję galite rasti dar daugiau įtaisų, kurie palengvins jūsų gyvenimą ir padarys jį malonesnį.
 4. Šiukšliadėžė su judesio jutikliu: Tokio tipo šiukšliadėžė puikiai tinka užimtoms virtuvėms, nes ji automatiškai atsidaro, kai priešais ją mostelite ranka. Daugiau jokių prisilietimų prie nešvarių šiukšlių dėžių!
 5. Belaidis dulkių siurblys: Jei pavargote nuo sunkaus dulkių siurblio nešiojimo, apsvarstykite galimybę investuoti į belaidį dulkių siurblį. Šiais laikais jie tokie pat galingi kaip ir tradiciniai dulkių siurbliai ir juos daug lengviau naudoti.
 6. Muilo dozatorius: muilo dozatoriai yra naudingi ir aplinkai, ir jūsų biudžetui, nes padeda sumažinti švaistymą. Yra įvairiausių dizainų, todėl tikrai rasite tokį, kuris tiktų prie jūsų virtuvės ar vonios kambario interjero.
 7. Skaitmeninis nuotraukų rėmelis: Puikus būdas rodyti mėgstamas nuotraukas, neužimant daug vietos.
 8. Dulkių siurbliai-robotai: Šie robotukai yra vieni iš naudingiausių prietaisų, kuriuos galite turėti namuose. Jie yra specialiai sukurti grindims valyti ir gali atlikti puikų darbą, kad jūsų grindys būtų švarios, be dulkių ir nešvarumų. Dulkių siurbliai-robotai taip pat yra labai tylūs, todėl netrukdys jums miegoti ar dirbti. Be to, Dulkių siurbliai-robotai yra labai prieinami, todėl jie yra puiki investicija į jūsų namus. O kol laukiate kol jūsų robotukas pabaigs valyti grindis, galite puikiai praleisti laiką prie kompiuterio žaidžiant pramogų žaidimus internetu, pavyzdžiui kryžiažodžius internetu, ar naujai išleistą book of ra online per šią svetainę.
 9. Belaidis maršrutizatorius gali padėti palaikyti ryšį su internetu be netvarkingų laidų. Tik įsitikinkite, kad pasirinkote tokį, kuris suderinamas su jūsų interneto paslaugų teikėju!
 10. Programuojamas termostatas gali padėti sutaupyti pinigų sąskaitoms už energiją, nes automatiškai reguliuoja temperatūrą pagal jūsų tvarkaraštį. Galite nustatyti, kad jis įsijungtų ir išsijungtų, kai esate namie ar išvykę, ir netgi prisitaikys prie metų laikų.
 11. Šviesos jutikliai: Tai naudinga tamsioms namų vietoms, pvz., koridoriui ar laiptams, apšviesti. Ji taip pat gali atbaidyti įsilaužėlius, nes atrodys, kad kažkas visada yra namuose.
 12. Belaidė apsaugos kamera: Tai gali suteikti jums ramybę, nes galėsite tikrinti savo namus iš bet kurios pasaulio vietos. Be to, ja galite atbaidyti įsilaužėlius ir pagauti juos įsilaužimo metu, jei jie įsilaužtų į jūsų namus.

Tai tik keli prietaisai, kurie gali palengvinti jūsų gyvenimą namuose, pavyzdžiai. Atlikite keletą paieškų ir raskite tokius, kurie atitinka jūsų poreikius bei džiaugsitės, kad tai padarėte!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *