Motyvuokite savo darbuotojus dirbti našiau. Kaip?

Kiekvienas geras darbuotojas privalo ieškoti būdų, kurie gali padėti darbuotojams kur kas noriau dirbti ir tuo pačiu prisidėti prie kur kas sėkmingesnės įmonės veikimo. Ne veltui šiuo metu lyderystės mokymai yra toks dažnas pasirinkimas. Vadovai džiaugiasi, kad subūrus komandą vieningai siekti geresnių rezultatų – po gana trumpo laiko pamatoma, kad darbuotojai kur kas geriau susidirba ir kur kas vieningiau siekia rezultatų.

lyderystės mokymai

Lyderystės mokymai yra tarsi pagalbos ranka tiems, kurie nori, jog jų darbuotojai darbo vietoje jaustųsi tarsi kaip namuose. Svarbiausia pagaliau suprasti, kad tokie mokymai yra būtinybė.

Kai geras žodis yra svarbiau nei pinigai

Retas darbdavys pagalvoja apie tai, kad kartais darbuotojai nori išgirsti gerą žodį, o ne gauti piniginė atlygį. Paprasčiausiai, darbuotojams labai svarbu, kad jie jaustųsi svarbūs ir kad paprasčiausiai žinotų, jog jūs matote jų indelį ir kad jų investicija tikrai atsiperka.

Žinoma, pagyros neturi būti per daug didelės ir netikros. Reikia girti tuomet, kai žmogus tikrai nusipelnė ir ypač tuomet, kai matote, kad jis labai stengėsi ir bandė tam tikrus darbus atlikti geriau ir našiau. Tokiu atveju pagyros jam gali būti kaip saldainis. Juk taip malonu, kai mums atlygina už tai ką padarėme.

Komandos kūrimas

Lyderystės mokymai yra ta vieta, kur labai daug kalbama apie komandą. Galbūt net kiek per daug – gali atrodyti. Tačiau šiais laikais komanda iškeliama virš individualumo. Kiekvienas asmuo yra ypatingas ir kitoks, tačiau net ir labai skirtingos individualybės gali vieningai dirbti vardan geresnių rezultatų.

Kuomet vis komanda vieningai žino savo poreikius ir tikslus – tuo pačiu vieningai galima siekti tų pačių rezultatų. Taigi, komandos kūrimas tam tikra prasme yra ir motyvacija, kuri padeda pasiekti daugiau investuojant mažiau.

Darbuotojai turi žinoti savo tikslus

Labai blogai, kai darbuotojai nežino tiksliai už kokias jie pareigas yra atsakingi. Šiais laikais tai nutinka gana dažnai, kadangi šiais laikais darbų pozicijos yra tarsi susipynusios ir sunku atskirti kas tikslai už ką yra atsakingas. Visgi, tikslus žinojimas gali padėti darbuotojams kur kas našiau dirbti ir kur kas vieningiau siekti geresnių rezultatų.

Suteikite jiems galimybę mokytis

Tuomet kai parodote, kad darbuotojas Jums yra svarbus ir reikalingas, tuo pačiu labai svarbu suteikti jam galimybę mokytis ir vieningai siekti kur kas geresnių rezultatų. Ir tai yra labai svarbu, kadangi darbuotojai paprasčiausiai užsisėdi ant savo kėdės ir tiesiog nebenori dirbti. Labai blogai kaip taip nutinka. Rekomenduojame juos nuolatos skatinti mokytis it net pačiam investuoti į darbuotojus. Paprasčiausiai apmokėti jų mokslus. Tokiu atveju jausite naudą ir jūs, kadangi išmoktos žinios bus praktiškai panaudojamos darbo vietoje.

Nebūtina savo darbuotojams mokėti kur kas didesnę algą, kad pavyktų paskatinti juos siekti geresnių rezultatų. Labai dažnai užtenka paprasčiausiai parodyti, kad jie yra svarbūs ir kad jų indėlis į verslą yra matomas. Tam ir yra lyderystės mokymai. Jie padeda geriau suprasti savo komandą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *