Vaistai Jūsų kelioninei vaistinėlei

vaistaiKelionėse nutinka įvairiausių netikėtumų – jautriau į neįprastą maistą reaguoja skrandis, patiriami įvairaus lygio galvos ir raumenų skausmai. Norint tinkamai pasiruošti netikėtumams reikia susikomplektuoti vaistinėlę.

Alerginiai susirgimai

Atsidūrus nepažystamoje aplinkoje susiduriama su įvairiais dirgikliais, kurie gali išaukšti alerginę  reakciją. Juk kiekvienas organizmas į nežinomą reiškinį reaguoja skirtingai. Todėl mūsų vaistinėlėje privalo būti vaistai nuo alergijos ir vaistai nuo pienligės.

Netikėtiems negalavimams gydyti

Dažnai kelionėje ragaujame neįprastus patiekalus, leidžiame sau daugiau padegustuoti nacionalinių gėrimų arba tiesiog praleisti naktį prie laužo. Toks staigus šokas skrandžiui gali nepatikti. Todėl kelioninėje vaistinėlėje turi atsidurti vaistai nuo viduriavimo ir vaistai nuo pykinimo. Kita vertus padidėja infekcijų tikimybė, todėl kelionėje verti žinoti kurioje kišenėje yra vaistai nuo kirminų.

Asmeniniai vaistai

Reiktų pasiimti gydytojo išrašytus asmeninius vaistus, o taip pat turi būtų vaistai nuo skausmo. Pastarieji padės atsiradus tokiems negalavimas, kaip – pilvo, galvos ar raumenų įvairaus lygio skausmas.

Priemonės nuo sumušimų

Kelionėje neišvengiame įvairių patempimų. Todėl dažniausiai prisireikia priemonių nuo sumušimų, nubrozdinimų ar net atvirų žaizdų. Todėl būtina įsigyti ir prieikus mokėti naudotis šiomis priemonėmis: jodas, tvarsčiai, vienkartiniai pleistrai.

Vasarą taip pat galima peršalti

Peršalimo simptomai: karščiavimas, galvos skausmas, nuovargis, bendras silpnumas, sloga. Kelioninėje vaistinėlėje turi atsidurti vaistai nuo kosulio, vaistai nuo slogos. Tai padės atsitikus nelaimei suteikti sau ar savo kelionės draugams pirmą pagalbą.

Higiena

Pasak medikų, atostogų metu yra didesnė nei paprastai tikimybė užsikrėsti grybeliais ar kitomis ligomis. Todėl kelioninėje vaistinėlėje turėtų atsirasti vaistai nuo nagų grybelio ir vaistai nuo karpų.

Reiktų turėti priemonių nuo uodų, bei apsauginių kremų nuo saulės UV spindulių. Nešioti galvos apdangalus.

Daugiau apie tokią būtinybę, kaip vaistai galima rasti internetiniame puslapyje vaistai.lt.

Prieš komplektuodami vaistinėlę turėtumėte pasidomėti medikamentų įvežimo taisyklėmis tos valstybės į kurią vykstate. Jeigu neturite laiko važiuoti į vaistinę galima užsisakyti ir nereceptinius vaistus gauti paštu.

Vaistai internetu – patikimas ir greitas būdas pasiruošti kelionei.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *