Puodeliai – dovana, kuri kiekvieną kartą gali nustebinti

puodeliai su nuotraukaNežinai, ką dovanoti mažai pažįstamam ar, atrodo, viską turinčiam žmogui? Mėgsti “paskutinės minutės” dovanas? O gal reikia mielos, tačiau praktiškos smulkmenos mylimajam? Puodeliai (kad ir kaip benuvalkiotai šis variantas skambėtų) – universalus pasirinkimas.

Nesiūlome bėgti į artimiausio prekybos centro indų skyrių: čia esantis asortimentas žinomas kone kiekvienam, o tokia dovana, švelniai tariant, nuviltų. Rinkitės puodelius, “turbinamus” pagal konkrečius jūsų pageidavimus: taip ne tik parodysite savo originalumą, bet ir asmeniškai prisidėsite prie dovanos gimimo.

Kokie puodeliai laikomi tinkama dovana?

Puodeliai su nuotrauka. Kam gurkšnoti arbatą iš puodelio su Antinu Donaldu ar dekoruoto “auksiniais” krašteliais, jei ant pastarojo gali atsidurti asmeninio gyvenimo motyvai? Mylimam žmogui – jūsų abiejų nutrauka (iki kaulų smegenų romantiška ar crazy – rinkitės patys). Tėvams – puodelis su jūsų, dar kūdikio, nuotrauka (tegul žino, jog širdyje visada liksite tas mažas vaikas). Kokia geresnė dovana gali būti senelei nei matyti visus anūkus vienoje vietoje? Neįmanoma? Perkelkite juos visus ant kavos puodelio! Na, o draugui, kurio facebook’o sieną kasdien papuošia vis nauja asmenukė, subtiliai “įgelkite”, padovanodami puodelį su jo paties, gal ne iš pačio geriausio kampo padaryta, nuotrauka (nesvarbu, juk draugai myli ir tokį!).

Puodeliai su užrašu. Motyvuotis šiais laikais – madinga. Na, tiksliau skelbti įvairias motyvacines mintis ant savo socialinio profilio sienos… Pastarosios gali atsidurti ir arčiau (gal tokiu atveju motyvacinis poveikis bus didesnis?) – padovanokite puodelį, dekoruotą skambia mintimi, žinomo rašytojo citata, to žmogaus, kuriam dovanojate, gyvenimo credo ar kitais, kuo nors šiam asmeniškai svarbiais žodžiais. Puodelis su užrašu gali tapti ne tik išskirtine ar šmaikščia, bet ir reikšminga dovana (galbūt skatinančia į viską žiūrėti optimistiškiau, o gal – pagaliau mesti rūkyti).

Kavos puodeliai. Kavos išsinešimui kainos pasiekė neregėtas aukštumas, o vienkartiniai puodeliai skatina aplinkos taršą. Tačiau kažkas iš jūsų draugų yra toks prisiekęs kavos mylėtojas, jog  malonumo gurkšnoti šį gėrimą vaikščiojant parku atsisakyti negali? Sandariai užsidarantys puodeliai, išlaikantys karštą kavą ar arbatą ilgesnį laiką, tokiu atveju taps malonia bei praktiška dovana. Rinktis galite iš jau esamo asrtimentų ar šiuos dekoruoti individualiai – su jau minėtomis nuotraukomis ar užrašais.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *