Padangos internetu – ekonomiškas pasirinkimas

padangos internetuFaktas: padangos internetu yra pigesnės. Visgi, jei sunku tuo patikėti, visada galite nueiti į artimiausią padangų saloną ar autoservisą ir pamatytas kainas palyginti su internetinėse padangų parduotuvėse nurodytomis kainomis. Šio mini tyrimo  rezultatai neabejotinai bus palankesni elektroninei parduotuvei, kurioje padangos kainuoja keliais ar net keliasdešimčia eurų pigiau.

Tiesa, žmonės karstais vengia pirkti padangas internetu, nes baiminasi, kad jos yra prastesnės kokybės ar tiesiog netiks jų automobiliui. Kas liečia kokybę, reiktų žinoti, kad padangos internetu yra pigesnės, nes elektroninės parduotuvės išlaikymas taip pat yra pigesnis nei salono. Tuo tarpu, padangų tinkamumas automobiliui priklauso jau nuo jūsų pačių žinių ir supratimo. Taigi, jei nesate žinovas, prieš pirkdami padangas internetu, turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos veiksnius:

  • Padangų matmenys. Visi vairuotojai neabejotinai žino savo padangų matmenis, tačiau kartais yra linkę tuo piktnaudžiauti ir užsidėti platesnius ratus. Mat, jie gražiau atrodo. Jei esate vienas iš tokių vairuotojų, turėtumėte žinoti, kad žiemą specialistai rekomenduoja naudoti siauresnes žiemines padangas, o štai vasarą galima pasipuikuoti ir platesnėmis padangomis. Tiesa, nors platesnės padangos suteikia daugiau komforto, tačiau jos yra „garsesnės“. Tad, nenustebkite, jei uždėjus automobiliui platesnes padangas, jis ims garsiau „riaumoti“. Be to, rinkitės tik tas padangas, kurios yra skirtos jūsų automobilio tipui: lengvajam automobiliui, visureigiui ir pan.
  • Sezoniškumas. Žieminės padangos turi gilesnį protektorių, kurio funkcija yra pagerinti automobilio sukibimą su snieguotu ir slidžiu keliu. Vasarinės padangos turi šiek tiek mažesnį protektorių, kuris leidžia saugiau važiuoti, esant prastoms vairavimo sąlygoms, tarkim stipriai lyjant. Ir galiausiai yra universalios padangos, kurios tinka ir žiemai, ir vasarai. Tiesa, jos greičiau dėvisi ir žiemą negali užtikrinti tokio pat saugumo kaip žieminės padangos.
  • Gamintojo žinomumas. Net ir padangos internetu, pagamintos gerai žinomų gamintojų, yra brangesnės, tačiau nereiškia, kad mažai žinoma įmonė, kurių padangų kaina yra priimtinesnė jūsų piniginei, gamina prastos kokybės produktą. Kaip yra iš tikrųjų, reiktų pasidomėti internete arba paklausti padangų specialisto. Juk ne paslaptis, kad dažnai mokame tiesiog už įmones vardą.

Taigi, jei viską išsiaiškinote, lieka išsirinkti tinkamiausias padangas ir jas įsigyti. Tiesa, kartais kyla klausimas, kodėl yra toks didelis skirtumas tarp vieno ir to paties gamintojo kainų? Atminkite, kad padangos gali būti ekonomiškos, aukščiausios klasės ar naujo modelio. Visa tai lemia padangų kainą. Kita vertus, padangoms negalioja taisyklė, kuri sako, kad mažiau kartais yra daugiau. Kuo kaina didesnė, tuo produktas geresnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *