„Orient“ laikrodžiai – nuo klasikos iki variklių gausmo

„Orient“ laikrodžiai gaminami jau septintą dešimtmetį. Patirties bagažas bei nuolatinis tobulėjimas leidžia sukurti nuostabius produktus. Japoniško šedevro sąvoka tiesiog neginčijama. Be to, šie laikrodžiai – ne tik aksesuarai, bet ir idėjų reprezentacija.

Pirmoji idėja perduodama paties laikrodžio dėvėtojo. Kai ant riešo japoniška kokybė, išdirbtas dizainas bei puikiai savo darbą atliekantys mechanizmai, nekyla jokių kitų minčių kaip tik pozityvi pagarba. Tie, kurie dėvi „Orient“, atrodo patraukliai. Žmonės spinduliuoja intelektualumą ir tarytum sako: „Žinome, ką reiškia tinkamai įkainotas prestižas.“

Idėjos reprezentuojamos užsukus į gamintojo tinklalapį. Čia atsiskleidžia „Orient“ filosofija. Klasika suderinama su modernumu, su dinamika ir gaivališkumu. Pavyzdžiui, „Happy Stream“ kolekcija, skirta moterims, pasižymi įspūdingu bei žaismingu dizainu, kuris, bent jau vertinant subjektyviai, suponuoja apie pavasarį. Tai automatiniai laikrodžiai, papuošiantys žavias moteris. Gėlės, žvaigždės ir kiti motyvai – elegancijos bei žaismo sąveika, džiuginanti laikrodžių šeimininkes bei jų antrąsias puses.

Kita „Orient“ laikrodžių serija pavadinta „Neo 70‘s“. Kompanija sumanė naujai pažvelgti į 1970-ųjų stilių (nepamiršdama unikalių „Orient“ spalvų bei dizaino sprendimų). Ši laikrodžių serija orientuota į jaunąją kartą, pasisakančią už žaismingą stilių.

Variklių gausmas, kelio kilometrai… Ką tai turi bendro su „Orient“? „Orient“ ir „Subaru“ padalinio STI bendradarbiavimo rezultatas – „Orient M-Force“. Tai galingas dizainas, kuriame atsispindi entuziastingai murkiančio „Boxer“ variklio jėga. Mėlynas ciferblatas – „Subaru“ kėbulo atspindys. Na, o precizišką laikrodžio veikimą galima palyginti su itin sklandžiu opozicinio „Boxer“ motoro darbu. Kaip pastarasis leidžia išgauti žemą automobilio svorio centrą ir taip pagerinti valdymą, taip ir „Orient M-Force“ laikrodis puikiai tinka ant riešo, yra ne tik dailus, bet ir patogus. Tai masyvus ir išskirtinis laikrodis, kurio gerosios ypatybės atsiskleidžia ir per tokius aspektus kaip puikus atsparumas vandeniui.

„Orient“ akcentuoja stilingumą bei protingumą. Atsižvelgiant į tai, kad anglų kalbos žodis „smart“ gali reikšti tiek išmanumą, tiek puošnumą, jis puikiai dera kalbant apie šiame straipsnyje aptariamus japoniškus laikrodžius. Jei „OrientStar“ dvelkia klasika, tai su žodžiais „stylish ir „smart“ gretinamiems aksesuarams suteikta futurizmo prieskonio. Gamintojas, pristatydamas laikrodžius su praktiškais kalendoriais, akcentuoja pažangius standartus bei stiliaus modernumą.

„Orient“ laikrodžiai – tai kelias nuo klasikos iki variklių gausmo. Tai toks dizainas, kuris priverčia svajoti. Išskirtinis praktiškumas yra nepriekaištingai suderintas su nuostabia išvaizda. O tai, kad siūloma daug skirtingų laikrodžių modelių, gera žinia kiekvienam pirkėjui – galima atrasti tokį aksesuarą, kuris maksimaliai atitiktų skonį.

 „Orient“ laikrodžiai pasižymi stipriu identitetu. Toks japoniškas aksesuaras taip pat ir žmogaus tapatybę bei asmenybę stiprina, kadangi dažnai įsigyjamas kaip savęs apdovanojimas, paskatinimas ar noras šį tą keisti. Na, o stiliui neabejotinai suteikiama teigiamų „prieskonių“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *