Nuolatinis skubėjimas, sveikata ir sulčiaspaudės – kuo tai susiję?

Dabar sparčiai išpopuliarėjęs sveiko gyvenimo būdas vis labiau į savo sąvoką įtraukia ne tik ekologiškus maisto produktus, tačiau ir pagerėjusį, stiprų imunitetą bei specialius virtuvėje naudojamus prietaisus, pavyzdžiui, sulčiaspaudes. Kodėl šiandien atkreipiamas didelis dėmesys į nuolat skubančius asmenis? Ne vien dėl jų pasiekimo, tačiau dėl ypatingai daug veikiamos jų sveikatos reikia kalbėti apie jų verslininkų, visuomenininkų ir kitų spartuolų gyvenimą. Visus šiuos žmones sieja vienas aspektas – didelė rizika susirgti. Spartus gyvenimo ritmas daro gana neigiamą įtaką jų sveikatai. O ką jau kalbėti apie stresą bei įtampą – ji iš vis gali negrįžtamai palaužti kiekvieną, per daug intensyviai dirbantį ar gyvenantį asmenį. Siekiant to išvengti, sveikatos priežiūros specialistai pataria gerti šviežiai spaustas sultis. Jose gausu maistingųjų medžiagų ir ypač daug vitaminų. Paprasčiausias būdas, leidžiantis tiesiog namuose pasigaminti natūralių sulčių, yra sulčiaspaudės. Kur jų įsigyti? Jos gali būti parduodamos tiek internete, tiek realiose elektroninių prekių parduotuvėse – sulčiaspaudės Vilniuje, sulčiaspaudės Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvos miestuose.

Skubantiems ir ypač užimtiems žmonėms dietologai pataria spausti sultis iš dilgėlių, kiaulpienių aviečių, juodųjų serbentų, rūgštynių ir pan. Įvairūs žoliniai lapai suspausti lėtaeige sulčiaspaude išsaugo net 20 proc. daugiau maistingųjų elementų. O ypač kiaulpienės ar dilgėlės. Jeigu net pro storiausią asfaltą sugebantys prasiskverbti augalai skubančio žmogaus organizmą papildo ypatingomis medžiagomis, kurios veikia tarsi statybinė medžiaga, užtikrinanti apsaugą nuo įvairių virusų ar infekcijų. Sulčiaspaudės Vilniuje parduodamos labai daug kur, tad pasidomėjus, kiekvienas gali išsirinkti jiems priimtiniausią, kokybės, išvaizdos bei kainos santykį atitinkantį produktą.

Nors šviežiai spaustos sultys yra ypač naudingos, visgi, jų nevertėtų gerti per daug. Ypatingai pavasarį, kaip prasidėjęs daržovių sezonas leidžia pasigaminti itin maistingas salotas. Taigi, atėjus šiltesniems orams, bei soduose ar daržuose užaugus pirmosioms daržovėms, šviežiai spaustas sultis pamainykite su salotomis. Pamatysite, jog dėl skubėjimo atsiradęs nuovargis po truputį trauksis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *