Namo statybai naudojami konteineriai

antrines zaliavosSkandinaviškas minimalizmas ir olandų praktiškas požiūris į gyvenimą pasufleravo tobulai modernų gyvenimo stilių, t.y. namą pastatytą jūriniame konteineryje. Panašu, kad vartok saikingai ir atsakingai (toliau VSA) užkrečia mūsų protus išskirtinumo ir industrinės estetikos sprendimų paieškomis.

Mobilumas ir noras išsaugoti gamtą

Didžiausi tokių namų privalumai yra patraukli statybos kaina ir mobilumas. Kaip kitus svarbius faktorius, namų statybai naudojantys konteinerius, specialistai įvardija draugišką gamtai infrastruktūrą ir sprendimus. Pasak jų, šie namai populiariausi kaip vasarnamių ar sodo namelių pasirinkimas, tačiau gali visiškai patenkinto patogaus ir ekologiško gyvenimo pobūdį, bei tapti nuolatiniu būstu.

Čia naudojamos medžiagos apdailai ir interjerui yra visiškai natūralios. Ekologiškos medžiagos naudojamos pastato apšiltinimui, aplinkai tvarkyti. Šalia pastato įrengiami antžeminiai konteineriai, kuriuose gali būti rūšiuojamos antrines zaliavos. Be to perdirbtos antrines zaliavos dažnai grįžta atgal granulių arba malkų pavidalu ir naudojamos pastato apšiltinimui. Ekspertai pastebi, kad antrines zaliavos panaudojimas gali būti labai plautus.

Rūšiuok ir gyvenk atsakingai

Savivaldybės remia rūšiuojančius gyventojus, todėl į visus gyvenamuosius namus ar vasarnamius atvedus miesto komunikacijas. Taip yra skatinamas rūšiavimas ir tinkamas antrines zaliavos panaudojimas. Gyventojai informuojami kokios yra antrines zaliavos supirkimas kainos.

Taip pat gyventojai supažindinami kur yra antriniu zaliavu isvezimas kaunas arba antriniu zaliavu supirkimas kaune, antriniu zaliavu isvezimas mazeikiuose. Svarbu paminėti, kad antriniu zaliavu isvezimas kaunas, yra nemokamas. Tiesiog turi būti stebimas vsa grafikas pagal vietovę (pvz. vsa siuksliu isvezimo grafikas vilniuje ar antrines zaliavos siauliai) arba pasirašoma sutartis su bendrove, kurios darbas yra antrines zaliavos išvežimas.

Kaina

Viena iš patraukliausių namų, kurie pastatyti iš konteinerių, savybių yra tai, kad tokio statinio kaina labai patraukli. Jam nereikia daryti specialaus projekto ar gauti viso pluošto statybą leidžiančių dokumentų (SLD). Tokį namą galima padidinti, pastatant papildomą konteinerį, praktiškai bet kuriuo metu. Komunikacijos, tokios kaip antrines zaliavos ir jų pašalinimas bei rūšiavimas tą minutę jau tapęs išspręstu klausimu. Todėl namo išplėtimas – nebrangi, tačiau patraukli alternatyva stacionaraus būsto statyboms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *