Naujos mados ateina į Lietuvą. Dabar vis dažniau galima pamatyti merginas ir moteris apsitaisiusias gal ir kiek keistokai – jos vilki vientisą kombinezoną su įvairiais raštai, kišenėmis ir užtrauktuku priekyje. Kombinezonas dažniausiai turi ir gobtuvą, kuris daugiau reikalingas dėl stiliaus, o ne dėl naudos. Toks kombinezonas yra šiltas ir patogus rūbas, o kadangi naujas, tai ir stilingas. Tiesa, ne visos drįstų taip apsirengusios eiti į gatvę, nes jis skirtas daugiau laisvalaikiui ir namams.

Moteriški kombinezonai internetu parduodami su ženklia nuolaida, todėl merginos juos įsigyja būtent iš ten. Įvairiose rūbų ar specializuotose parduotuvėse galima rasti labai patrauklius kombinezonus moterims už 30-50 eurų. Tai labai nedidelė kaina už patogų ir universalų rūbą, kuris yra labai šiltas ir malonus vilkėti.

Kombinezonai – gana senas rūbas, atėjęs iš Vakarų Europos. Prieš kelis šimtus metų jis buvo vilkimas, kaip apatiniai šaltesniuose kraštuose. Vėliau tapo darbiniais rūbais, kuriuos nešiojo tik vyrai. Seksualinės revoliucijos metu XX amžiaus pradžioje, kai moterys ėmė nešioti vyriškus rūbus ir juos pritaikyti moterų reikmėms, kombinezonas neliko nepastebėtas dizainerių. Jis iš karto buvo pritaikytas ir laisvalaikiui, ir elegantiškoms progoms. Šiuo metu išeiginiai moteriški kombinezonai – retenybė, tačiau laisvalaikio ir namų garderobas vis dar gali jais pasigirti. Kombinezonai internetu parduodami pigiau, todėl jų retai pamatysite rūbų parduotuvėse ir prekybos centruose. Kalba eina tik apie moteriškus kombinezonus, nes vaikiški rūbai tarsi gyvuoja antrąjį gyvenimą – jie labai populiarūs Lietuvoje dėl savo patogumo ir paprastumo (vaikas būna aprengtas šiltai, be to negreitai išaugami).

Moteriški kombinezonai internete parduodami tiek specializuotose kombinezonų parduotuvėse (pavyzdžiui, KombinezonaiTau.lt), tiek bendruose virtualiuose rūbų prekybos centruose.

Dėmesio! Nesumaišykite laisvalaikio rūbų su slidinėjimo kombinezonais. Tai visiškai skirtingų medžiagų ir paskirties drabužiai. Slidinėjimo kombinezonai gaminami iš orui nelaidžios medžiagos, o paprastieji priešingai – leidžia kūnui kvėpuoti, sugeria prakaitą (nes dėvimi dažniausiai ant nuogo kūno). Tai skirtingi rūbai, nešiojami skirtingu metu, skirtingose vietose ir situacijose. Tiesa, yra ir apatinių kombinezonų, kurie skirti iškylavimui ir miegui šaltose patalpose ar net lauke.