Macbook pro case – galimybė būti išskirtiniu neišskirtinio daikto savininku

Greta piniginės bei mobilaus telefono – daiktų, kurie privalo būti visada greta, sąrašo, dažnas iš mūsų galėtų paminėti ir nešiojamuosius kompiuterius. Kad ir kokie „protingi“ yra šių laikų išmanieji telefonai, daugelį darbų kur kas patogiau atlikti naudojantis didesnės įstrižainės įrenginiu, tarkime, konspektuoti paskaitos medžiagą arba rengti prezentaciją. Kuo geresniais duomenimis pasižymi nešiojamasis kompiuteris, tuo tenka plačiau atverti ir piniginę. Kai kas gali netrukdomai švaistytis pinigais, tačiau dauguma iš mūsų didesnės vertės daiktui turi skrupulingai taupyti, tad, natūralu, naujuoju pirkiniu tikimasi mėgautis ilgai. Įsivaizduokite, kaip sugestų jūsų nuotaika, jei, ant nerūpestingai mėtomo Macbook pro įrenginio, atsirastų…akis badantis įbrėžimas?! Tai visiškai realu, jei nepasirūpinsite fizine nešiojamojo kompiuterio apsauga. Macbook pro case skirti tiems, kurie vertina saugumą bei individualumą.

Vieni, turėdami garsiuoju „obuolio“ prekiniu ženklu pažymėtą kompiuterį, neslėpdami didžiuojasi savo turtu. Tuo tarpu kiti savotiškai kompleksuoja, jog „plaukia pasroviui“ ir atrodo taip, kaip daugelis kitų. Stilingi macbook pro case yra būtent tai, ko pastariesiems ir reikia! „Aprenkite“ savo nešiojamajį kompiuterį stilingai! Nenorintiems įprastų kompiuterinių krepšių ar pabodusių juodų dėklų, gali rinktis iš originalaus rankų darbo lininių macbook pro dėklų. Dailiais ryškiaspalviais ornamentais marginti dėklai „pataikys“ į daugelio skonį – moksleivio, direktoriaus ar pensininko. Šis spalvotas dėklas galbūt taps jūsų skiriamuoju ženklu – juk nebūsite dar vienas pilko macbook‘o turėtojas.

Ne paslaptis, jog kartais mėgstame nešiojamajį kompiuterį neapgalvotai įmesti į kuprinę ar rankinę – o ten slypi daug pavojų! Raktai, tušinukai, nagų dildės ir kiti „ginklai“ tik ir taikosi palikti pėdsakus ant jūsų išmaniojo įrenginio ekrano. Įdėkite savo nešiojamajį kompiuterį į macbook pro case, o tada – į rankinę ar tiesiog palikite ant stalo. Tai taip pat patikima apsauga nuo nedidelių smūgių bei purvo ir dulkių.

Macbook pro case pagaminti iš vienos kokybiškiausios bei patvariausios medžiagos – lino. Ilgaamžiškumas, atsparumas įvairiems aplinkos veiksniams – vienos iš pagrindinių lino savybių, tad džiaugsitės ne tik kaip nauju atrodančiu kompiuteriu, bet ir dėklu. Gaminiai pasiūti rankomis, kruopščiai susiuvant kiekvieną siūlę – jūsų rankose atsidurs tikras šedevras!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *