Lazerinė dermatologija ir jos galimybės

raudonas apgamas

Lazerinė chirurgija pirmą kartą atlikta tik 1990-aisiais, tad net ir šiandien tai vis dar laikoma moderniu ir pažangiu metodu gydant įvairias ligas. Ypač daug lazerinė technika prisidėjo prie įvairių dermatologijos procedūrų palengvinimo – apgamų, randų, kojų kapiliarų, kraujagyslių, plaukų, karpų šalinimo. Čia pristatysime lazerines procedūras, kurios šiuolaikinėje dermatologijoje lenkia įprastas chirurgines operacijas ir yra pačios populiariausios.

Apgamų šalinimas lazeriu. Jeigu ant odos staiga atsirado juodas ar raudonas apgamas, būtina jį išsitirti ir prireikus pašalinti. Lazerio pagalba efektyviai šalinami ir visi nepiktybiniai apgamai. Raudonas apgamas yra dažniausiai šalinamas dėl estetinių sumetimų, bet ant atvirų ar nepageidaujamų kūno vietų atsiranda ir rudų ar juodų apgamų – jeigu patvirtinama, jog jie nėra piktybiniai, lazerio pagalba šiuos apgamus galima pašalinti taip, kad iš jų liktų tik mažytis taškelis.

Karpų šalinimas lazeriu. Karpos – įkyrūs odos dariniai, kuriuos be galo sunku išnaikinti tradicinėmis priemonėmis. Paprastosios karpos dažniausiai yra lengvai išgydomos, tačiau to negalima pasakyti apie padų karpas arba karpas ant lytinių organų. Šias atkaklias karpas galima išnaikinti lazeriu – ypač kai nepadeda šaldymas azotu ar medikamentai.

Plaukų šalinimas lazeriu. Jau daugelį metų pasaulyje moterys kovoja su nepageidaujamais kūno plaukeliais. Nors plačiausiai naudojami yra skutimosi peiliukai ar depiliaciniai kremai, kiek rečiau – vaškas plaukų depiliacijai, šie būdai niekada neprilygs plaukų šalinimui lazeriu arba intensyvia pulsine šviesa. Kartojant šias procedūras tam tikrą kiekį kartų tikėtina visiškai atsikratyti plaukeliais.

Kraujagyslių šalinimas lazeriu. Ryškios kojų venos, keliančios kraujotakos sutrikimus ir kojų skausmus šiandien yra paprastai išnaikinamos lazeriu. Lazeris geba šalinti kraujagysles nepažeisdamas aplinkui ją esančių audinių ir praktiškai nekelia skausmo.

Randų šalinimas lazeriu. Frakcijinio lazerio pagalba galima palaipsniui šalinti viršutinį rando odos sluoksnį, kuris po kelių tokių operacijų atauga normalios odos pavidalu.

Taigi, jeigu skundžiatės viena ar keliomis iš šių odos būklių, galite rinktis lazerines procedūras efektyviausiam ir kokybiškiausiam jų gydymui atlikti. Lazerinė dermatologija – tai modernus būdas turėti gražią odą.

One thought on “Lazerinė dermatologija ir jos galimybės

  1. Kraujagyslių šalinimas lazeriu tikrai vienas geriausių, o gal netgi ir geriausias būdas panaikinti kapiliarų trūkimus ar išsiplėtimus bet kurioje kūno vietoje. Labai gerai, nes tai saugu, patikima, greita bei efektyvi procedūra neturinti jokio šalutinio efekto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *