Kaip sužinoti kas vyksta Vilniuje?

kas vyksta VilniujeJeigu artimiausiu metu ruošiesi vykti į Vilnių darbo, verslo ar bet kokiais kitais tikslais, pravartu žinoti, ką galėtum nuveikti Lietuvos sostinėje, kai reikalai bus sutvarkyti. Kad nesiblaškyti ir nespėlioti, kas vyksta Vilniuje, galime duoti kelis paprastus patarimus, kaip šią informaciją gauti greitai ir paprastai.

Jei turite draugų vilniečių arba tokių, kurie sostinėje gyvena jau ne vienerius metus, paprašykite jų pagalbos, jie tikrai žino, kokias lankytinas vietas bei objektus, restoranus, naktinius klubus ar barus verta aplankyti. Reikia pripažinti, kad vilniečio gyvenimas daug aktyvesnis ir įdomesnis nei bet kokio kito miestelio gyventojo, todėl jie puikiai žino, kas vyksta Vilniuje. Tad, nebijokite pasirodyti, kad nieko nežinote, drąsiai klauskite ir tada prasidės jūsų pažintis su Vilniumi.

Visgi, jei tokio draugo ar pažįstamo neturite, galite apsilankyti sostinės informacijos centre, įsikūrusiame adresu Vilniaus g. 22. Šiame centre gausite informaciją apie lankytinas miesto vietas, kultūros objektus, pramogų centrus ir parduotuves. Taip pat galėsi nemokamai gauti miesto žemėlapį, įvairiausių nemokamų turistinių bei informacinių leidinių  apie Lietuvos sostinę. Informacijos centro konsultantai pasidalins informacija,kur ir koks autobusas ar troleibusas važiuoja, kur pigiausia arba prabangiausia apsistoti nakvynei, galėsite įsigyti miestą simbolizuojančios atributikos, suvenyrų bei nuotraukų. Vilniaus miesto info centre veikia nemokamas Wi Fi ryšys, todėl patogiai įsitaisę centro patalpose, galėsite į valias nemokamai naršyti internete ir susikurti savo kelionės planą.

Na ir paskutinis, tačiau greičiausiai pats praktiškiausias būdas sužinoti kas vyksta Vilniuje yra panaršyti kur.lt internetiniame puslapyje. Šioje informacinėje sistemoje yra pateikti visi rekomenduojami miesto barai, restoranai, kavinės, naktiniai klubai, kurie yra patogiai suskirstyti pagal įvairius kriterijus, tokius kaip kaina, virtuvės tipas, renginio pobūdis ir panašiai. Kur.lt internetiniame puslapyje, taip pat nurodyti labiausiai lankytini kultūros objektai, tokie kaip muziejai, teatrai, meno galerijos ir koncertų arenos.

Taigi, tvarkydami reikalus Vilniuje, arba jei tik ką atsikraustėte gyventi į šį miestą, nepraleiskite galimybės pažinti kuo daugiau nuostabių sostinės kultūros objektų, paragauti įvairiausių kultūrų patiekalų ar pašėlti miesto pasilinksminimo vietose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *