išsirinkite padangasIeškote naujų padangų, tačiau nežinote, ką pasirinkti, kad vėliau netektų gailėtis? Išsirinkite padangas, laikydamiesi specialistų rekomendacijų! Tiesa, pirkdami padangas neturėtumėte nutolti nuo transporto priemonės gamintojo nurodymų, kadangi priešingu atveju galite pakenkti tiek automobilio eksploatacijai, tiek vairavimo saugumui. Beje, šiuo atveju reikėtų žinoti, kad brangesnė padanga nebūtinai yra geresnė. Gera padanga, visų pirma, yra ta, kuri teisingai parinkta.

Kokie jūsų vairavimo įpročiai?

Specialistai teigia, kad rinkdamiesi padangas turite atsižvelgti į savo vairavimo įpročius, ypač tuomet, jei kalbame apie žiemines padangas. Jei važinėjate itin sunkiai pravažiuojamais keliais, verta pagalvoti apie dygliuotas padangas, tačiau nepamirškite, kad asfaltuotu keliu jos kelia gana didelį triukšmą, be to, greitai dyla. Jei važinėjate mieste, rekomenduojame rinktis minkšto arba kieto mišinio padangas. Venkite universalių padangų, kurios paprastai netinka nei vasarai, nei žiemai ir yra rekomenduojamos šalims, kur temperatūrų skirtumas tarp sezonų nėra toks didelis kaip Lietuvoje.

Ką pasako pardavėjo ir gamintojo vardas?

Jei norite, kad padangos džiugintų patikima ir ilgaamže eksploatacija, turėtumėte rinktis žinomo gamintojo produkciją. Tiesa, ji kainuoja brangiau, tačiau tuo pačiu jūs gaunate garantiją, kad gausite kokybę, kurios ieškote. Ir priešingai, jei pirksite nežinomo vardo ar abejotinos reputacijos pardavėjo padangas, rizikuosite įsigyti nekokybišką produkciją, kuria labai greitai nusivilsite. Jei jus stabdo kaina, rekomenduojame bendrauti su patikimu padangų pardavėju. Paprastai, siekdami savo klientams pasiūlyti optimalius sprendimus, jie organizuoja įvairias akcijas ir išpardavimų dienas, kurių metu galima įsigyti kokybiškas padangas už itin gerą kainą, pvz., Padangos plius pasiūlymai padės ne tik taupyti, bet ir suteiks garantiją, kad naujomis padangomis džiaugsitės ne vienerius metus.

Koks yra padangų amžius?

Rinkdamiesi padangas, atkreipkite dėmesį į jų amžių. Taip jau yra, kad net ir nenaudojama guma laikui bėgant sensta, todėl net ir gilaus protektoriaus padangos, jei buvo saugomos daugiau nei 10 metų, nebegali užtikrinti visapusiškų kokybės rodiklių. Dėl šios pačios priežasties reikėtų labai atsargiai žiūrėti ir į restauruotas padangas. Jei restauruotos padangos atitinka tarptautinius Europos Sąjungos žymėjimus, greičiausiai jos iš tiesų yra kokybiškos. Dažniausiai kitais atvejais tokios padangos yra gerokai sunkesnės, dėl ko didėja kuro sąnaudos. Galiausiai, tokios padangos kur kas dažniau sprogsta ar nusilupa, yra sunkiau subalansuojamos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *