Šiandien klausiame keleto žmonių, kuriems pažįstama, kas yra SMS kreditas, iš kur gi jie sužinojo apie tokią paslaugą. Taigi, štai atsakymai į keletą mūsų paprasčiausių klausimų.

Jurgis iš Panevėžio

Iš kur sužinojau apie SMS kreditą? Man pasakė sesuo, nes jos vaikinas taip pat buvo kažkada naudojęsis tokia paslauga. Buvo tokia keista situacija, kai jis keliavo po užsienį, kažkur ten rytuose, ir jam nutiko nelaimė. Jį užpuolė, paėmė visus pinigus, gerai, kad dar pasus atidavė. Ir vargšui reikėjo kažkaip gelbėtis. Tai tada visi draugai pasiėmė po sms kreditą, susimetė ir draugą susigrąžino atgal. Taigi, dabar neseniai aš turėjau problemų su studijomis, ir man reikėjo susimokėti už tam tikras studijų kryptis. Dėl to ir buvo reikalingas SMS kreditas nuo 18 metu. Aišku, aš esu daug vyresnis, kokiais šešiais metais, tačiau žinojau, kad tokios nedidelės sumos kaip SMS kreditas, ir dar jaunam nelabai daug pajamų turinčiam žmogui, turėtų visgi kažkaip būti suteikiama. Taigi, man visai patiko, kad gana greitai išbridau iš tos savo pelkės ir susitvarkiau kai kurias problemas. Kartais tikrai būna sunku, kai suprantu, kad gyvenu vis dar kaip studentas, vėjas beveik kasdien švilpia kišenėse. Tačiau turiu daug jėgų, daug ambicijų, negaliu kol kas tiesiog užsikrauti ant pečių pačių didžiausių darbų, jeigu noriu išgyventi.

Agnė iš Kauno

Sužinojau, kad yra SMS kreditas nuo 18 metu per internetą. Tada kaip tik galvojau, ar man reikia prisiauginti nagus, blakstienas bei plaukus vestuvėms, ar geriau šiek tiek pataupyti. Matot, su dabartiniu vyru kai nusprendėme tuoktis, tai tikrai galvojom, kad nedarysim visko, kaip visi. Kad mums nereikės nei tos prabangos, nei tų makiažų, suknelių, fotografų ir palapinės su vaišėmis bei muzikantais. Bet kartais negali taip savo net suprasti svajonių. Mes norėjome pataupyti, bet paskui pagalvojau, kai jau artėjo vestuvės – a velniop, juk tuokiuosi gal tik vieną kartą. Vyrą tikrai myliu, nemanau, kad mums reikės išsikirti, na nebent jis ten pats kažką sugalvotų ir susirastų kitą, bet nemanau, nes šiaip toks tikrai ramus yra. Ir, kai taip mąstau, suprantu, kad noriu ir tų makiažų, ir šukuosenų, ir torto formos suknelės. Taigi, SMS kreditas tampa tam tikra išeitimi iš situacijos, kai mums staiga prireikia daugiau pinigų, nei esame sutaupę. Toms kuklioms vestuvėms mes buvome tiesiog susitaupę, taigi, joms skolintis nebūtų reikėję. Bet, kai aš supratau, kad čia tikrai turi būti galinga mano šventė, tada ir prasidėjo tas visas reikalas, tas noras padaryti viską kuo geriau. Internete ieškojau suknelių ir nagų priauginimo, ir kažkur pamačiau reklamą neva SMS kreditas visa para. Ai, pabandžiau taip tarsi ant juokų, bet tie juokai paskui labai greitai tapo realybe, nes kitą rytą į savo sąskaitą gavau pinigus, kurių prašiau. Tačiau nė karto paskui nesigailėjau dėl šio sprendimo, juk vis tiek mes viską padarėme taip, kaip norėjome, buvome laimingi, o pinigus grąžinome iškart po vestuvių, nes svečiai buvo labai dosnūs, pririnko mums pilną voką pinigų. Taigi, dabar galiu pasakyti, kad kartais SMS kreditas zinute tikrai gali būti nuostabi išeitis. Aišku, jeigu neturėčiau darbo, šiaip kažkur dar būčiau prasiskolinusi, tai tokio dalyko nedaryčiau, bet dabar aš, galima sakyti, net nerizikuodama pasiskolinau.