Ieškote pigių lėktuvo bilietų? Užsisakinėkite prieš 7 savaites

Norėdami užsisakinėti lėktuvų bilietus, turite perlipti daugelį barjerų. Vienas iš gerų būdų surasti tam pačiam bilietui geresnę kainą – bandyti užsakinėti iš skirtingų vietų. Paslėpkite savo buvimo vietą – šalį ir miestą ir bandykite ieškoti prisidengdami kitomis šalimis. Bandykite, kol rasite gerą pasiūlymą.

Žinoma, kai kuriais atvejais nepasiseka susirasti pigesnio skrydžio, nes valdžia leidžia tik tos pačios šalies piliečiams vietiniais skrydžiais keliauti pigiau, nei užsieniečiams ir nieko čia nepakeisi. Gali nebūti keblumų perkant lėktuvo bilietą, tačiau jie iškils registracijos į skrydį metu. Taigi prie registracijos stalelio jūsų gali paprašyti sumokėti pilną kainą,. Taip paaiškės, kad pigus skrydis visai nėra jau toks pigus.

 Tokie vietinių keliautojų bilietai dažniausia egzistuoja Pietų Amerikoje. Taip pat panašūs apribojimai taikomi Ispanijoje. Joje atsižvelgiama į Ispanijos gyventojo nuolaidą. Jei perkate lėktuvo bilietą būdami užsienyje, geriausia išsiaiškinti, ar vietinio gyventojo bilietas nėra tai, dėl ko skrydis ir yra pigesnis. Reikėtų atsižvelgti ir įtarti, kad bilietas gali būti pigesnis dėl vietinio gyventojo nuolaidos, kai yra viena iš šių sąlygų:

  • Tai yra šalis, kurioje taikomos tokios nuolaidos;
  • Avialinijos yra dalinai priklausančios valstybei;
  • Naudojatės tinklapiu vietine kalba.

Naudodamiesi tinklapiu vietine kalba, o ne savo gimtąja, ir norėdami nusipirkti bilietus, nurodote save kaip vietinį gyventoją ir daugelis puslapių, ypač, avialinijų, tokį nustatymą priima.

Taigi, kada geriausia rezervuoti lėktuvų bilietus? Tyrimai sako, kad keliaujant artimesniais reisais, tai geriausia daryti likus 7 savaitėms iki skrydžio datos. Pvz. Europoje populiarios pigių skrydžių avialinijos Ryanair siūlo pakankamai pigius skrydžius esant panašiam terminui. Kadangi kol kas Ryanair skraidina tik Europoje, nėra didelio skirtumo, iš kurios šalies užsakinėsite skrydžius, kainos bus panašios. Tačiau dairykitės nuolaidų. Pasižymėkite dominančius skrydžius ir kasdien jų neapžiūrinėkite, nes paieškų skaičius taip pat kelia kainą.

Būkite apdairūs ir keliaukite pigiau, naudodamiesi patarimais, kurie Jums padės pamatyti dar daugiau pasaulio. Viskas, ko Jums reikia – tai nepamiršti užsisakinėti bilietą iš anksto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *