Transporto priemonė yra tas pagalbininkas be kurio daugelis žmonių paprasčiausiai negalėtų įsivaizduoti savo kasdienybės. GPauto 24 – internetinis puslapis, kuris vienija įvairiausius Lietuvoje savo paslaugas siūlančius supirkėjus, kurie siekia, kad žmonės galėtų parduoti jau nebereikalingas transporto priemones. Tiesa, supirkėjai suteikia galimybę ir nusipirkti mašiną tuomet, kai Jums jos reikia. Ieškant transporto priemonės reikia įvertinti kelis veiksnius. Vienas iš jų – kuras, kuriuo transporto priemonė veikia.

BENZINAS

 1. Pliusas tas, kad varikliai yra gana pigūs, tačiau taip pat ir galingi.
 2. Lietuvoje benzino kainos gana nemažos ir manoma, kad ateityje dar labiau kils.
 3. Benzininiai varikliai pasižymi pačia didžiausia emisija.

DYZELIS

 1. Šio tipo varikliai yra gana galingi ir tikrai efektyvūs.
 2. Vienas didžiausių pliusų tai, kad dyzelis yra kur kas pigesnis už benziną ir tai bene pagrindinis pliusas lemiantis pasirinkimą.
 3. Tiesa, patys automobiliai, kurie veikia naudojant dyzelį yra kur kas brangesni. Visgi, jų eksploatacija yra daug pigesnė, tad verta už mašiną mokėti kiek daugiau, kai jos išlaikymas kainuoja pigiau.
 4. Dyzelinio variklio remontas kiek sudėtingesnis, tad jeigu iškils problemos – tvarkymas taip pat bus komplikuotesnis.

HIBRIDAS

 1. Hibridiniai automobiliai tampa vis populiaresni. Paprasčiausiai, dėl galimybės keisti naudojamą kurą – daugelis žmonių džiaugiasi, kad tai kur kas paprastesnis būdas keliauti.
 2. Variklio sąnaudos yra gana mažos.
 3. Tiesa, tokios transporto priemonės yra net 20-čia procentų brangesnės.
 4. Plius – šios transporto priemonės yra daug ekologiškesnės. Saugokime gamtą kartu.

***

GPauto 24 – platus supirkėjų pasirinkimas, kurių adresais galite pasinaudoti kuomet ieškosite mašinos. Svarbiausia nusistatyti tikslius kriterijus, kurie Jums gali padėti atrasti geriausią transporto priemonę. Jeigu nežinote, kuo veikiančią transporto priemonę pasirinkti – rekomenduojame pasitarti su profesionalais. Atsižvelgdami į kiekvieno žmogaus kriterijus ir smulkmenas visada galima atrasti tai, kas Jums labiausiai tinka ir kas labiausiai tenkina poreikius.