8 puikūs būdai, kaip sutaupyti perkant statybines prekes

namai

namai


Namų statybos ir renovacijos ekspertai paaiškina, kaip sumažinti jūsų statybų sąnaudas imantis savarankiško statybos ar renovacijos projekto

Niekas nenori mokėti daugiau, nei reikia už savo namo statybą, atnaujinimą ar išplėtimą, ir dauguma imsis šių projektų iš mažo biudžeto.

Čia yra keletas puikių ekspertų patarimų iš namų statybos ir renovacijos pasaulio, kurie padės jums kontroliuoti savo išlaidas ir užtikrinti, kad už savo projektą naudosite geriausią kainos ir kokybės santykį, nepakenkdami kokybei.

1. Nuo pat pradžių nuspręskite dėl savo biudžeto
Kuo greičiau nustatykite savo biudžetą ir aiškiai praneškite apie tai savo architektui ar dizaineriui. Jūsų dizaineris turėtų turėti ilgametę patirtį projektuojant ir kuriant biudžetus. Pasinaudokite tuo ir kuo anksčiau tapkite dizaino proceso dalimi.

Robertas Bednaras, „Tyrimai + dizainas“

2. Pasirinkite paprastą dizainą
Sukurkite paprastas formas. Kuo sudėtingesnis pastatas, tuo daugiau kainuos jo statyba ir tuo daugiau kainuos jo eksploatavimas.

Kiekvieną kartą įvesdami išorinės sienos kampą, sulėtėja statybos procesas. Kiekvieną kartą įvedant slėnį ar klubą, stogo medienos kaštai didėja, o darbo laikas pailgėja.

Jei norite sutaupyti statyboms reikalingų išlaidų, venkite pernelyg sudėtingų formų.

Davidas Snellas, serialų statybininkas

mažai energijos reikalaujantis, ekologiškas savęs kūrimas
Paprasta forma padėjo savarankiškai statytojams, taupantiems energiją taupančius namus, išlaikyti biudžetą

3. Laikykis plano
Nors pastatas nėra absoliutas, geras dizainas, pateiktas vientisai, padės sutaupyti laiko ir pinigų. Tai, ką jūs nurodote, yra labai svarbu kainuojant ir pristatant. Jei pakeisite savo mintis pakeliui, tada tikėkitės papildomų išlaidų.

Ian Watson, „D&M Homes“ projekto koordinatorius

4. Pasidaryk pats, kur gali

Jei galite, atlikite nedideles užduotis. Vienas iš būdų taupyti pinigus yra paklausti savo profesijos atstovų, kokių persekiojimų ir kitų darbų reikia norint sutaupyti atliekant šias žemos kvalifikacijos užduotis. Jie paprastai tai pakankamai vertina ir paaiškins, ko jiems reikia imtis prieš kitą apsilankymą svetainėje. Tokiu būdu jie gali pradėti daryti tai, kas jiems išmokyta.

Svetainės sutvarkymas sekančiais sandoriais gali būti dar vienas būdas sutaupyti dėl statybinių išlaidų.

Jonathanas Durndellis, diplomuotas pastatų matininkas, „Milton Keynes Architecture“

5. Būkite kūrybingi su nebrangiomis medžiagomis
Kūrybiškai galvok apie pigias medžiagas. Ar vietoj brangių kietmedžio galite naudoti fanerą, OSB (orientuotą medienos plaušų plokštę) arba neapdorotą pjautą minkštą medieną? Kokių medžiagų turite ar galite nemokamai įsigyti žaliavų, kurias galite perdirbti ar perdirbti?

Tai taikoma ir jūsų apšvietimui – standartinė pakabukas rožė su spalvotu laidu ir gaublio LED lempute gali atrodyti taip įspūdingai, kaip, pavyzdžiui, brangus šviestuvas.

Tomas Allenas, architektas, architektas

šiuolaikiška virtuvė-valgykla-su nebrangia šviesa
Architekto Tomo Alleno nuosava 170 000 svarų sterlingų savadarbė, nebrangi spalvotų kabelių šviestuvų detalė

6. Kainą dirbkite atskirai, kad sutaupytumėte išlaidų, susijusių su statybomis
Apsvarstykite savo projekto elementų kainodarą atskirai. Pvz., Kainą, kurią patys gausite stogo čerpėmis, tada paprašykite trijų akredituotų stogo dangų gamintojų, kad nustatytų kainą. Tai maršrutas, kuris gali jums sutaupyti 20% ar daugiau!

Kuo daugiau paketų įsigysite, tuo daugiau galite sutaupyti, tačiau žinokite apie atliktą darbą ir kaip geriausiai koordinuoti atskirus ateinančius sandorius.

Oliveris Steele-Perkinsas, „Steele-Perkins“ pastatų projektų vadovas

ąžuolo karkaso-tvarto stiliaus namai
Dizaineris Johnas Williamsas pagal savo biudžetą pats pastatė šį ąžuolo karkaso tvarto stiliaus namą – šaligatvius iš vietinio karjero ir ąžuolo rąstus iš kaimyninio miško savininko, norėdamas sumažinti statybines išlaidas.

7. Nebijokite įdarbinti
Nesitikėkite, kad architektas visada žinos, kiek kainuos pastatyti! Jūs turite ištirti įvairias išlaidas, sudėti jas visas ir išsiaiškinti, kokį poveikį visi pakeitimai turės galutinai sumai.

Jei tai kelia jums nerimą (ką tai greičiausiai padarys!), Pasitelkite į paketą įmonę ar kiekių inspektorių, kad jis dirbtų kartu su jumis projekte.

Antonijus Kingstonas, „D&M Homes“ generalinis direktorius

Naudokitės nemokama statybų išlaidų skaičiuokle

8. Išmokite naujų įgūdžių
Pasidaryk pats gali būti puikus būdas sumažinti statybines išlaidas. Turime keletą klientų, kurie tikrai pasiryžo savarankiškai kurti ir ėmėsi kraštutinių priemonių norimiems namams gauti.

Vienas klientas norėjo stovinčio metalinio stogo, tačiau negalėjo to sau leisti. Taigi jis išvyko į patvirtintą montuotojo kursą (nemokamai, jei perkate jų montavimo įrankius) ir paskui sumontavo savo metalinį stogą – kuriam, kaip sertifikuotam montuotojui, buvo suteikta 20 metų garantija.

Allanas Corfieldas, „AC Architects“ architektas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *