8 išbandyti ir efektyvūs interjero patarimai jūsų namams

interjeras

Savo būsto interjerą atnaujinti nori ne vienas žmogus, tačiau ne kiekvienas prisiverčia imtis tokių užduočių įgyvendinimo, kadangi dažniausiai manoma, jog teks investuoti daugybę lėšų. Laimei, būsto interjerą galima atnaujinti ir neperžengiant savo numatyto biudžeto. Todėl GeliuPasaulis.lt nusprendė pateikti keletą išbandytų ir labai efektyviai veikiančių interjero patarimų jūsų namams.

Jūsų namų kvapas

Ar kada nors buvote pagalvoję, kad jūsų namų kvapas turi didelės įtakos namuose jaučiamam jaukumui ir bendrai atmosferai? Ar kada susimąstėte, kad namų kvapas yra svarbi interjero kūrimo dalis? Jei atsakymas neigiamas, tuomet formuodami savo naują būsto interjerą, nenuvertinkite kvapų galios. Tai gali būti labai nebrangus ir ypač efektyvus sprendimas, kuris jūsų namus pavers jaukesniais, šiltesniais ir malonesniais.

Veidrodžiai keičia interjerą

Deja, bet retame būste galime sutikti veidrodžius, kurie kabėtų ne tik prieškambaryje ar vonios kambaryje, tačiau ir kitose būsto erdvėse, tokiose kaip svetainė ar miegamasis. Tačiau būtent veidrodžiai gali tapti labai reikšmingomis ir svarbiomis interjero detalėmis, kurios pagelbėtų pagyvinant interjerą, suteikiant kambariams daugiau šviesos, vizualios erdvės bei žavesio. Todėl jei svarstote, kaip galėtumėte pakoreguoti savo būsto erdves, kad jos atrodytų erdvesnės ir šviesesnės, nepamirškite dekoratyvinių veidrodžių!

Apšvietimo pasirinkimas

Nesivadovaukite klaidinga nuomone, galvodami, jog kuriant būsto interjerą – tereikia pasirinkti naujus ir šiuolaikiškus baldus. Interjerą sudaro tiek baldai, tiek ir įvairios dekoracijos namams ar apšvietimas. Ką jau kalbėti apie tai, kad tinkamai pasirinkus apšvietimą, galite visiškai pakeisti savo būsto interjerą. Žinoma, sprendžiant apšvietimo klausimą, visuomet galima suklysti, todėl prieš pritaikant apšvietimo sprendimus, turėtumėte pasitarti su šios srities specialistais, kartu atsižvelgiant į tai, kokį interjerą jūs norite sukurti.

Įvairios tekstūros

Jūsų būste tikrai neturėtų vyrauti vos vienos tekstūros interjero elementai. Nors tai iš pirmo žvilgsnio jums gali atrodyti kaip tinkamas pasirinkimas, suteikiantis harmoniją jūsų namams, vis dėlto tokio sprendimo atveju jūsų būstas gali atrodyti pernelyg nuobodus. Pasirenkant įvairias tekstūras, jūs galite sukurti gerokai įdomesnį vizualinį efektą, paverčiant savo namus jaukesniais ir tikrais – tokiais, kuriuose norisi gyventi.

Pasitelkite ką nors neįprasto

Kartais mes norime išbandyti ką nors neįprasto, tačiau baiminamės suklysti. Laimei, formuojant savo naują būsto vidaus interjerą, baimintis neturėtume. Visas šis procesas privalo būti kupinas smagių emocijų ir neįkainojamų atradimų. Todėl suteikite sau daugiau laisvės ir leiskite sau pasitelkti ką nors visiškai neįprasto ir išskirtinio! Galiausiai tai gali tapti pagrindinėmis jūsų būsto vidaus interjero detalėmis, kurios puoš jūsų namus ir suteiks interjerui saugiau savitumo.

Nesirinkite per daug

Jei nežinote, koks sprendimas būtų tinkamesnis – rinktis daugiau ar mažiau, visuomet pasirinkite mažiau. Tai yra labai paprasta, tačiau nesenstanti taisyklė, kuri yra pasitelkiama kiekvieno profesionalaus interjero dizainerio. Jei perpildysite savo būstą pačiomis įvairiausiomis interjero detalėmis, galiausiai suprasite, kad jūsų būstas tapo lyg interjero detalių muziejus, kuriame nebėra jokios harmonijos ir jokio jaukumo.

Galvokite apie spalvas

Jei manote, kad savo būsto interjero atnaujinimo darbus turėtumėte pradėti nuo naujų baldų pasirinkimo, labai klystate. Pirmiausia pagalvokite apie dabartines jūsų būste vyraujančias spalvas. Labai dažnai pakoregavus sienų ir lubų spalvas, galima lengvai pasiekti norimą rezultatą – sukuriant jaukią ir šiltą būsto atmosferą. Tinkamai pritaikius ir suderinus spalvas, galėsite lengviau pasirinkti ir baldus bei kitas interjero detales.

Namams reikia saulės

Nei vieno būsto interjeras nebus žavingas ir jaukus, jei į namus nepateks pakankamai natūralios saulės šviesos! Jei iki šiol jūsų namuose būdavo pakankamai tamsu ir jūs tai galite nesunkiai išspręsti, pats metas tai padaryti. Nustebsite, kaip reikšmingai pasikeis jūsų būsto atmosfera, kai pro savo būsto langus įsileisite daugiau šviesos – jūsų interjeras nušvis visiškai kitomis spalvomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *